Кияни активно цікавляться заміською нерухомістю

В кінці поточного року найбільший інтерес жителі столиці виявляють до заміської нерухомості, особливо до будинків котеджного типу з високим ступенем готовності.

Як передає Лігабізнесінформ, сьогодні при виборі заміського житла основну увагу покупцями приділяється інфраструктурі, транспортній розв’язці, якістю будівництва й оздоблення.

На думку експертів, основний попит зосередився на будинках, які віддалені від столиці на 10-15 км. Що стосується сезонного відпочинку, то в такому випадку найчастіше купують котеджі, які віддалені від міської межі на 25 і більше кілометрів.

Варто відзначити, що економ-клас, як і раніше продається найкраще і тому займає лідируючі позиції на ринку. На заміську нерухомість класу економ доводиться порядка65% всіх пропозицій.

За підсумками третього кварталу найбільше заміського житла було продано на Одеському, Житомирському та Обухівському напрямках. Це близько 70%.

Раніше повідомлялося, що протягом третього кварталу 2012 року на ринок заміського житла Києва вийшло три нових котеджних містечка: Сосновий гай, Святополе, Щасливе життя.