Квартири в ЖК «RiverStone» подорожчали на 7%

Будівництво першої черги житлового комплексу підходить до свого завершення, тим часом вартість квартир виросла.

«Збільшення ціни на квартири пов’язано із закінченням будівництва перших трьох будинків комплексу, а також з високим попитом на квартири. Активні продажі в житловому комплексі RiverStone ми пов’язуємо не тільки з високою якістю житла, але і місцем розташування на березі Дніпра, багатою інфраструктурою, зручним місцем розташування та відносно невисокою вартістю квадратного метра. Якщо порівнювати ціни на житло бізнес-класу на правому березі Дніпра, то ціна у нашому комплексі набагато нижче. Крім того, комплексів з таким розташуванням у Києві одиниці і деякі наші клієнти розглядають покупку житла в комплексі як вигідну інвестицію»,- зазначила Галина Богданенко, керівник Департаменту реклами і PR RiverStone.

Перша черга будівництва житлового комплексу RiverStone складається з трьох будинків, висотою 23 поверхи, в кожному з яких 147 квартир, та 2-х поверхового ресторану з терасою з відкритим майданчиком на даху. Закінчення першої черги будівництво намічено на вересень 2012 року.

До кінця серпня для інвесторів RiverStone діє акція «Ти відпочиваєш – квартира чекає». За умовами акції інвестор може забронювати вподобану квартиру, заплативши 2% від її вартості, потім з’їздити у відпустку, владнати всі фінансові справи з банком і остаточно оформити угоду протягом 45 днів.