Квартири в ЖК «Фаворит» можна придбати в кредит за державною програмою

Квартири ЖК «Фаворит» в р. Житомир по вул. Бородія,6 можуть стати учасниками державної програми зі здешевлення іпотечних кредитів.

Про це розповів Борислав Розенблат – засновник компанії «Фаворит», яка будує житловий комплекс на вул. Бородія.

«В наших будинках, готовність яких на сьогодні складає 75%, тобто близько 60 квартир, які люди зможуть придбати з допомогою державної програми здешевлення іпотечних кредитів. Покупець, заплативши 25% від вартості квартири, укладає договір з банком, одержує кредит на решту 75% під 3% річних», – розповів Борислав Розенблат.

Нагадаємо, що два житлових будинки на 112 квартир компанія «Фаворит» планує здати в експлуатацію в жовтні 2012 року. За словами засновника компанії, вже продано більше 40 квартир і кожен день потенційні покупці резервує за 1-2 квартири.

У державній програмі пільгового кредитування житла передбачається, що вартість 1 кв. м в Житомирі не повинна перевищувати 6 тис. 250 грн. Але «Фаворит» спочатку передбачав у будинках по вул. Бородія автономне опалення, «тепла» підлога, якісне утеплення фасаду, використання сучасних будівельних матеріалів. Зараз фірма займається підготовкою документів, щоб два житлових будинки були акредитовані для участі в державній програмі.

«Наші квартири – це не просто «бетонні коробки» з голими стінами. Ми хочемо, щоб чоловік купив житло і міг відразу заселитися, тож здаємо квартири або «під ключ», або з фінішним ремонтом, коли покупцеві залишається тільки наклеїти свої шпалери, покласти на підлогу ламінат, плитка або паркет і побілити остаточно стелі. Найближчим часом ми підготуємо документи для участі в державній програмі, але можливо покупцям доведеться трохи доплатити за комфорт. При формуванні граничної вартості квадратного метра житла для Житомира не враховувалася наявність у квартирах автономного опалення та застосування при будівництві енергозберігаючих технологій. У наших будинках все це є. Будівельна концепція компанії «Фаворит» – щоб люди не робили ремонт після того як купили квартиру. При укладенні договорів ми враховуємо побажання покупців, аж до розміщення розеток в кімнатах. Природно, такі умови державна програма іпотечного кредитування не передбачає. Люди, які куплять у нас квартири за державною програмою, отримають якісне і сучасне житло, а держава допоможе оплатити його вартість. Кредит на 10-15 років під 3% річних – це дуже вигідну пропозицію», – пояснив Борислав Розенблат.

Нагадаємо, за програмою пільгового кредитування житла Житомир для погашення відсотків за іпотечними кредитами отримав понад 6 млн. грн.