Квартири економ-класу в пріоритеті серед покупців

Як повідомив президент АТ ХК «Київміськбуд» Михайло Голиця, сьогодні найбільшим попитом користуються невеликі по площі одно та двокімнатні квартири в сучасних комфортних будинках, як індустріальних, так і індивідуальних архітектурно-планувальних рішень.

Він розповів, що на сьогоднішній день мова повинна йти не про популярність класу квартир серед покупців, а про те, що в більшості сім’ї в Україні не настільки багаті, щоб вибирати квартиру для життя на принципах популярності. Українські громадяни мріють про квартирі, яка їм «по кишені», яку вони здатні придбати і яку потім зможуть утримувати.

Президента «Київміськбуду» також зазначив, що збільшити обсяги будівництва таких будинків з наявними одно-та двокімнатними квартирами економ-класу є на сьогодні першочерговим стратегічним завданням холдингу.

Голиця також зазначив, що сьогодні вистачає нових ділянок під будівництво, проте часто ситуативне розміщення ділянки не дозволяє розташувати на ньому будинок ринково оптимальних планувальних рішень.