Квартири економ-класу трохи подорожчають до кінця 2012 року

До кінця року очікується незначне підвищення цін на ринку вторинної нерухомості. Зокрема, на 6-7% подорожчають квартири економ-класу вартістю $80-85 тис.

Як повідомляє “Справа”, глобальних змін на столичному ринку нерухомості в жовтні не варто очікувати.

Також квартири вартістю від $80-200 тис. подорожчають на 0,5%. На первинному ринку покупці зможуть побачити точно таку ж картину, як і на “вторинці”.

За елітної нерухомості кількість пропозицій на сьогоднішній день мінімальна, тому ціни зупинилися в рості. Очікувати зниження цін у найближчі місяці, за словами експертів, не варто.

“Можу сказати, що ні на первинному, ні на вторинному ринку ціни не впадуть – це однозначно”, – розповідає експерт консалтингової компанії SV Development Сергій Костецький.

Більшість людей, за спостереженнями експертів, воліють купувати квартири на первинному ринку житла. Так як забудовники пропонують саме те, що хочуть споживачі, і є вигідні пропозиції у плані цінової політики.

Найбільшим попитом користується нерухомість лівого берега Києва: Троєщина, Позняки, Осокорки. Райони нові, якість будівництва радує покупців, так і ціни мінімальні.

“Вигідно купити квартиру і отримати при цьому знижку 5% – це, вважай, велика удача, – вважає експерт Сергій Костецький. – Торгуватися з продавцями вторинного ринку не так вже й просто, так як спочатку господар виставляє адекватну ціну на квартиру і збити її до більш низької непросто”.

При цьому високі ціни на квартири на вторинному ринку житла продавці намагаються не ставити з-за того, що вагомим конкурентом є первинний ринок, де є безліч вигідних пропозицій, в тому числі, і в плані цін.