Квартиру купила – авто отримала!

Головний приз акції від ЖК «Престиж Хол» опинився в добрих і красивих жіночих руках.

27 жовтня в житловому комплексі «Престиж Хол» і девелоперської компанії «А. В. С.» був оголошений святковим днем: чекали на гостей, та не просто гостей, а добрих сусідів! Ось-ось повинно було початися підведення підсумків акції з розіграшем автомобіля серед майбутніх мешканців. Акція «Купи квартиру — виграй авто!» почалася в травні 2011 р. і тривала до 27 жовтня, в ній брали участь всі клієнти, які підписали договори на придбання квартири або офісного приміщення в ЖК «Престиж Хол» і сплатили перший внесок.

Призовий фонд конкурсу у вигляді автомобіля AUDI А1 від Ауді Центру Віпос урочисто зустрічав всіх біля входу в офіс продажів на вулиці Анрі Барбюса, 37/1. Вибір машини був невипадковим, оскільки у ЖК «Престиж Хол» і відомого автомобільного бренду схожі цінності — застосування виключно інноваційних матеріалів і технологій і максимальне задоволення запитів споживача.

Майбутні сусіди виявилися пунктуальні і доброзичливі: прийшли в призначений час, спілкувалися, жартували, обмінювалися вітаннями і, звичайно ж, прогнозами. У повітрі витали азарт і питання «хто?», а ведучий святкової події рекомендував знайомитися, спілкуватися і обмінюватися інформацією один з одним просто по-сусідськи.

Привітальні слова керівників проекту та партнерів в черговий раз зміцнили впевненість клієнтів-покупців-мешканців у тому, що до представників ЖК «Престиж Хол» і девелоперської компанії «А. В. С.» вони можуть звертатися в будь-якій ситуації і з різними питаннями, а умови «життєзабезпечення» — під надійним контролем. «Якщо ви переїжджаєте в нову квартиру, сусідські перфоратори переїжджають за вами», — з такою жарти розпочав своє привітання Сергій Маркович Мінц, директор студії дизайнів і ремонтів Art Kanzas. Він нагадав усім присутнім, що ремонт у квартирі — справа дуже відповідальна, а тому має бути довірено тільки професіоналам. Артур Миколайович Клищевский (директор «У. Б. С.», керуючої компанії) і Олександр Іванченко (керівник відділу збуту Ауді Центру Віпос”) говорили про те, що придбання нерухомості в такому престижному проекті, який втілив абсолютні цінності, — вже значний виграш.

Розіграш відбувся у відповідності з буквою закону. Всіх учасників перерахували по імені, незалежне журі відібрало п’ять лотів, один з яких містив ім’я щасливого майбутнього володаря призу. Або власниці. Принадність інтриги підкріплювалася ще й тим, що підсумковий лот покупця-переможця діставав з будівельної каски (ось такий піар-хід придумали організатори) теж покупець, практично майбутній сусід. Жеребкування відбулося, подарунок знайшов свою власницю, нею виявилася Олена Ященко, а інші учасники отримали заохочувальні призи.

Гарний настрій і позитив, витавшие в повітрі, були підкріплені вишуканим фуршетом. І подумалося, що всі, хто прийшов цього вечора в офіс відділу продажів ЖК «Престиж Хол», будуть дійсно добрими сусідами.

ЖК «Престиж Хол», девелоперська компанія «А. В. С.» фінансовий партнер проекту Приватбанк єдині в думці: новими сусідами стати просто. Просто, тому що купити первинну нерухомість можна без ризику для покупця. Для цього розроблено абсолютно нове рішення — акредитивний спосіб розрахунку. Цей механізм зручний у всіх відносинах: небезпеки втратити інвестовані кошти немає, а є, крім впевненості, що все буде гаразд, ще й можливість отримати гарантію від одного з найбільших операторів фінансового ринку.

Ви, як покупець, не перераховуєте кошти на рахунок забудовника, а розміщуєте їх на спеціальному акредитивному рахунку в банку. Там ваші гроші знаходяться до тих пір, поки об’єкт не здадуть в експлуатацію. Якщо девелоперська компанія не змогла виконати свої зобов’язання, банк повертає вам гроші з відсотками: 11,5% річних в доларах або євро. Судіть самі, всі учасники проекту в плюсі: умови дотримання термінів будівництва стимулюють забудовника вчасно завершити об’єкт і здати його в експлуатацію, а клієнт-покупець отримує підтвердження того, що будинок буде побудований в обумовлені терміни.

«Престиж Хол» — респектабельний житловий комплекс, що будується в центрі Києва, на Печерську, на перетині вулиць Анрі Барбюса та Патріса Лумумби. У складі комплексу передбачена необхідна інфраструктура, підземний паркінг, гостьові стоянки, цілодобова охорона, упорядкована прилегла територія.

Фінансовий партнер проекту — Приватбанк.
Девелопер проекту — ТОВ «А. В. С».
Підрядник — ЗАТ «АЕРОБУД».

Перша черга здана, плановий термін здачі другої черги – перший квартал 2012 р.