«Квартирне питання» не обійшов стороною зірок шоу-бізнесу

Проблеми з житлом також можуть відчувати і зірки.

Незважаючи на те, що наші знаменитості мають повний штат юристів, адвокатів та інших фахівців у питаннях нерухомості, їх не обходять стороною проблеми з «квартирним питанням».

Причому вони мають всі шанси підстрахуватися і оформити «правильні» документи, але шахраї не бояться надути навіть публічних людей.

Так, нещодавно відгримів гучний суд з участю Лоліти Мілявської: співачка-таки домоглася ліквідації ТСЖ, з яким судилася півроку до цього. Як вважали в будинкоуправлінні, Вона заборгувала йому аж 322 000 рублів, хоча при цьому артистка як мешканка будинку членом ТСЖ зовсім не була. Перша справа Лолітою було виграно, але після суду її квартплата раптом несподівано відчутно зросла: замість квитанцій на 17 000 рублів до співачки почали надходити платіжки на 68 000 (це сталося після того, як ТСЖ розірвало договір з керуючою компанією і початок самостійно обслуговувати будинок, де проживає співачка), пише «КП». В результаті Мілявська звернулася в суд з проханням з’ясувати, чи законно це ТСЖ і його дії в принципі. Справа була бурхливою, обидві сторони люто чинили опір, але на початку липня Таганський суд все ж визнав рішення власників про створення ТСЖ недійсним.

Але, мабуть, цей рік у Лоліти може пройти під егідою боротьби з ТСЖ. Причому не тільки з російським, а й болгарською, де співачка придбала у свій час елітні апартаменти. До речі, крім Мілявської, постраждали і її колеги по цеху – Надія Бабкіна, Борис Моїсеєв, Михайло Боярський і Філіп Кіркоров.

Треба сказати, що «короля естради» просто катастрофічно не щастить з нерухомістю. Кіркоров не може продати свою московську квартиру, де провів медовий місяць з Пугачовою. Так ще й Болгарія, його історична батьківщина, вже в який раз «підводить» співака. Філіп Бедросович придбав тут разом з перерахованими колегами апартаменти класу «люкс». В результаті місцеві ТСЖ вирішили наживиться на багатих російських артистів і почали пред’являти їм непомірно завищені квартплати. Але це ще півбіди.

Зараз, як з’ясувалося, у власників квартир вирішили забрати найпривабливіше – вид на море. Адже буквально до недавнього часу артисти «терпіли утиски болгарських домуправов» тільки завдяки красивому вигляду з вікон. Але тепер на шляху до синього моря постала нова будівництво… Більш того, всіх купили апартаменти в цьому комплексі почали переслідувати страшні запахи: недалеко від будівлі болгари відкрили справжнє свиноферму, і можна собі уявити, які «аромати» зараз витають над елітною нерухомістю наших зірок. Більш того, плюс до всіх треволнениям прямо до початку літнього сезону поруч з комплексом прорвало каналізаційні труби.

А адже при оформленні документів на покупку Філіпу Кіркорову сладкоречивые ріелтори розповідали, що тут буде розбитий сад. До того ж деякий час тому до співака дійшла інформація, що в його відсутність (природно, артист проживає там не постійно) його розкішні апартаменти «акуратно» здаються «третім особам». А все тому, що Філіп Бедросович сам за дуже пристойні гроші довірив стежити за своєю квартирою адміністрації будівельного комплексу. В результаті його прохання була зрозуміла перекручено, і «охорона» вирішила заробити на апартаментах співака ще і додаткові гроші.

Після всіх цих митарств наші артисти в боргу не залишилися і почали досить невтішно відгукуватися про «принади» закордонної заморської нерухомості. Портал mapmusic.ru цитує одне з інтерв’ю співачки Лоліти Мілявської: «А болгари нам дрібно мстять. Нещодавно мешканці помітили, що на пляж, що належить нашому комплексу, почали проникати люди з сусідніх будинків. Спокійно засмагали і користувалися благами, які оплачуємо ми. Піднявся бунт, і дорогу на пляж все-таки закрили. І ще одна перемога: трубу з нечистотами полагодили! А на зустрічі перед зборами мешканців з членами нашого ТСЖ болгари нам пригрозили: “Якщо ви будете погано себе вести, то ми до вас наведемо пару поганих людей. І вони з вами розберуться!” Уявляєте, страхали бандитами».

Звичайно ж, наших артистів не залякати болгарськими бандитами, так що поки власники квартир не поспішають з ними розлучитися – сподіваються на благополучний результат справи. До того ж у судах наші співаки та актори вже загартувалися.
Але суди не завжди стають на бік наших зірок. Так, нещодавно Савеловський суд Москви відмовив російському співакові Леоніду Агутіну і його дружині співачку Анжеліку Варум у визнанні права власності на квартиру площею 162 кв. м, розташовану на 35-му поверсі елітної московської новобудови. Апартаменти були придбані зірковою парою ще кілька років тому за 22 млн рублів. Причина відмови проста – артисти не дуже уважно оформили документи на квартиру, і в результаті у них на руках виявився лише попередній договір купівлі-продажу, а не основний. Найприкріше, що проблема виникла через зміни судової практики, причому ці поправки були внесені буквально пару місяців тому. Так що в даний час стало неможливим визнати право власності на об’єкт нерухомості на основі попереднього договору купівлі-продажу. Крім того, компанія-забудовник відмовилася передавати зоряній парі право власності на квартиру, тому Агутін і Варум вирішили звернутися в суд. Але забудовники й самі постраждали – об’єкт був побудований вже досить давно, а от дозвіл на реалізацію від Москви до цих пір не отримано, так що Леоніду і Анжеліці просто не пощастило.