Купити квартиру в Барселоні: 6 причин

Портал Idealista провів аналітичне дослідження, в якому робляться висновки про шість основних аргументів на користь покупки нерухомості в каталонській столиці.

1. Криза на ринку іспанської нерухомості призвів до того, що якісне житло стало доступнішим. У Мадриді 30% квартир, виставлених на продаж, коштують менше €150 тис. В Барселоні ж на частку таких об’єктів припадає 20% квартир. У той же час в Барселоні за нерухомість все одно просять більше, ніж в середньому по країні. Про це повідомляє портал Noticia.ru.

2. На ринку нерухомості Барселони дійсно спостерігається активний попит. Каталонська столиця нещодавно була названа одним з найпопулярніших регіонів для іноземних покупців житла.

3. Частка ринку оренди зростає, оскільки багато сімей воліють її купівлі нерухомості із-за обмежених фінансових коштів. В результаті квартири за розумною ціною і в хорошому стані здаються дуже швидко.

4. Безліч зарубіжних інвесторів , яких приваблює нова імміграційна політика, хочуть придбати житло в Барселоні. Закон про ВНП в Іспанії, який вступив в силу в жовтні 2013 року, як очікується, збільшить інтерес іноземців до іспанської нерухомості.

5. Будівництво нових об’єктів практично припинено, а пропозиція в центрі міста з кожним разом стає все більш обмеженим.

6. Для інвесторів альтернатива у вигляді банківських вкладів стає все менш привабливою, оскільки відсотки за ним стають все нижче.