Криза практично не змінив ціни на новобудови Криму

Нинішня вартість квартир у новобудовах Криму практично не відрізняється від докризової.

Про це заявив директор компанії «Реалекспо» Віктор Коваленко.

Проте він уточнив, що це стосується об’єктів, зданих в експлуатацію і тих, у яких рівень готовності досить високий.

За словами Коваленко, сьогодні середня вартість квадратного метра в новобудовах, на яку впливають неготові об’єкти, де недавно почалися продажі, продовжує знижуватися.

Експерт розповів, що за рік, починаючи з лютого 2012 р., ціни на новобудови знизилися на 4,5% і тепер становлять 1 тис. 521 долар за «квадрат».

За його даними, найбільш істотно втратили в ціні квартири в Євпаторії. Тут зниження склало близько 14%.

Однак експерт запевняє, що на півострові є регіони, де середні ціни на нове житло протягом останнього року збільшилися. В першу чергу, це стосується Феодосії та Феодосійського району, де зростання склало 43 долари за «квадрат».

Коваленко назвав найнижчі середні ціни на новобудови в Криму. За його словами, найнижча вартість нового житла відзначена в Чорноморському районі півострова. Тут ціна квадратного метра становить 750 доларів. А лідирує за цим показником Ялтинська міськрада з середньою вартістю нового житла 2 тис. 220 доларів за квадрат.

«Якщо ж говорити про мінімальні і максимальні ціни в абсолютних значеннях, то найдешевші об’єкти пропонуються в Севастополі за ціною 500 дол. за квадратний метр, а найвища вартість нових апартаментів в елітному комплексі в Ореанді, де квадратний метр досягає 3 800 дол.», – зазначив Коваленко.

Нагадаємо, як повідомляв портал Kanzas.ua, АР Крим займає друге місце після Київської області за кількістю новобудов.