Крим попереду всієї Європи

Підрахунки аналітиків говорять про зростання кількості угод на кримському півострові за перші півроку 2011 року в сегменті еліт – і бізнес-нерухомості на 125 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Аналітичні дослідження особливостей ринку нерухомості в Туреччині, Болгарії, Хорватії, Єгипті, Іспанії, показує, що Крим на сьогоднішній день є головним конкурентом в області рекреаційної нерухомості і туризму.

Тепер квартира на ПБК – це не тільки прекрасне місце для відпочинку на березі моря, але і цілком вдала інвестиція.

У світлі останніх світових подій в економіці, з’явилося багато пропозицій про покупку нерухомості за кордоном, але, незважаючи на привабливу вартість житла, є багато нюансів, які є для багатьох нездоланними бар’єрами.

Не варто забувати про податки, витрати на утримання нерухомості, а також деяких нюансах постійного проживання. Навіть мовний бар’єр і релігія теж можуть створити певні проблеми при виборі місця для покупки нерухомості наших співвітчизників.
Враховуючи вищезазначені деталі, слід звернути увагу на Південний берег Чорного моря. Сьогодні кримська нерухомість як ніколи позбавлена радянських “мінусів” і виграє з новими “плюсами”.