Кредит під 3% на будівництво будинку

Кредит з 3-х процентною ставкою зможуть взяти пенсіонери і молоді фахівці для будівництва власного будинку у селах України.

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ обговорили державну програму пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників та внесли ряд пропозицій щодо фінансування.

Учасники «круглого столу» заявили про необхідність розширити коло осіб, які можуть скористатися пільговим кредитом, а також про потреби збільшить суму кредитування.

Якщо обговорюється низка пропозицій затвердять, то обсяг пільгового кредиту буде становити суму до 200 тис. грн. Кредитна ставка при цьому не повинна перевищувати 3% річних. До переліку тих, хто зможе скористатися пільговим кредитом увійдуть пенсіонери і молоді фахівці бажають обзавестися будинком у сільській місцевості.

Нагадаємо, Міністерство будівництва та житлово-комунального господарства передбачив 60 мільйонів гривень спеціального фонду на реалізацію програми «Власний дім» у державному бюджеті-2011. На сьогоднішній день витрачено 23% від суми річних призначень.