Кращі пропозиції щодо новобудов столиці

Плануєте купити квартиру в новобудові? Не знаєте який вибрати об’єкт? Пропонуємо вам розглянути кілька варіантів з найкращих новобудов на лівому і правому берегах Дніпра.

Для того щоб визначити найкращі новобудови Києва, необхідно врахувати ряд факторів: наявність паркінгу, місце розташування, внутрішня інфраструктура житлового комплексу, технічні характеристики будинку.

Покупці можуть стати власниками квартири в споруджуваному будинку або придбати житлоплощу в зданому в експлуатацію об’єкті, якщо продовжені первинні продажу. Забудовники пропонують вибрати житлову нерухомість елітного, бізнес-класу або економ варіант.

Лівий берег

ЖК «RiverStone» , «Riviera Riverside» приваблюють покупців вигідним розташуванням: мешканці Riviera Riverside зможуть побачити з вікон будинку печерську Лавру, а десять будинків Riverstone простяглися вздовж мальовничої бухти.

Затребувані квартири в комплексі «Комфорт Таун», який знаходиться Дніпровському районі Києва. Покупців приваблює близьке розташування паркової та прогулянкових зон, оригінальний проект квартир в будинках з невеликою поверховістю, лояльна ціна за сучасної функціональності.

Охочі купити квартиру в Києві на лівому березі звертають увагу на РК економ-класу «Паркові озера» . Покупці отримують квартири з сучасною обробкою, що економить сили і час тих, хто планує швидко заселитися в новий будинок.

ЖК «Молодіжний квартал» знаходиться в Дарницькому районі міста. Комплекс будинків доповнено об’єктами культурно-побутового призначення. Об’єкт буде повністю зданий влітку 2013 року, але покупці вже доглядають квартири в будинках, розташованих в зеленій зоні.


Правий берег

Будівництво активніше ведеться на правому березі Києва: у минулому році там готувалися до здачі 24 об’єкта, тоді як на лівому – 16. Житловий комплекс «Новопечерські Липки» високо оцінюється не лише покупцями, а й фахівцями в галузі нерухомості. Розвинена внутрішня інфраструктура комплексу та паркінг стають незаперечними плюсами при виборі квартири в новобудові.

ЖК «Park Avenue» характеризується вигідним розташуванням і хорошими технічними характеристиками будівель. Безпосередня близькість Голосіївського парку, станцій метро «Голосіївська» та «Деміївська» стають одними з переваг комплексу.


Комплекс «Престиж Хол» розташувався в Печорському районі. У кожному будинку є підземні паркінги з цілодобовою охороною. З багатьох помешкань відкривається вид на центр міста.