Котеджного селища «Аріадна» присвоєно рейтинг інвестиційної привабливості invВВВ

Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» присвоїло рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invВВВ котеджного селища «Аріадна», який розташований в смт Чорноморське Комінтернівського району Одеської регіону.

Інвестиційний проект з рейтингом invВВВ характеризується достатньою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими інвестиційними проектами. Спостерігається залежність від впливу інвестиційних ризиків.

Рейтингове агентство «IBI-Rating» відзначає наступні фактори, які вплинули на рівень рейтингу: вигідне місце розташування котеджного селища «Аріадна» – на узбережжі Чорного моря в смт Чорноморське в безпосередній близькості від р. Одеси; селище введений в експлуатацію; присутня вся необхідна рекреаційна і торгово-розважальна інфраструктура; вартість домоволодіння з земельною ділянкою в котеджному селищі «Аріадна» відповідає середньоринковими цінами, характерним для аналогічного типу житла. Також при визначенні рейтингу враховувалася підтримка Забудовника з боку інвестиційної групи «РОСТ», яка є провідною в сегменті девелопменту р. Одеси.