Ключі від доступних квартир в Києві віддадуть власникам напередодні Дня Незалежності

Холдингова компанія “Київміськбуд” планує здати в експлуатацію новий житловий будинок, в якому 24 квартири будуть передані на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення громадян доступним житлом, повідомляє УНН.

За інформацією прес-служби компанії, 25-поверховий житловий будинок загальною площею 6425 кв. м по вулиці Лискивская, 7 побудований за новітніми технологіями всього за півтора року.

“Будинок на 102 квартири обладнаний власним ІТП (індивідуальний тепловий пункт) з насосною станцією, що гарантує жителям безперебійне постачання теплом і гарячою водою. Фасад утеплений, енергозберігаючі металопластикові вікна; опалювальна система КАН, тобто труби сховані у підлозі, індивідуальні теплолічильники. Біля будинку місця для парковки, дитячий і господарський майданчики. Квартири в новобудові відрізняються комфортною плануванням, здаються без обробки, що дозволяє новоселам створювати інтер’єр на свій смак”, – відзначили в “Київміськбуді”.

Нагадаємо, Холдингова компанія “Київміськбуд” однією з перших підтримала ініціативу держави щодо створення максимально зручних умов для громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Зараз в Україні діє кілька програм щодо забезпечення населення доступними квадратами”.