Клубному будинку «Арт Хол» присвоєно рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invАА

Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» повідомляє про визначення рейтингу інвестиційної привабливості клубному будинку «Арт Хол» на рівні invАА.

Основним фактором, що вплинув на рейтинг інвестиційної привабливості клубного будинку «Арт Хол» є наявність фінансової підтримки з боку ПАТ «КБ Приватбанк», а також входження Забудовника – ТОВ «АС-МВК» – в склад юридично неоформленої групи «Приват».

Крім того, об’єкт будівництва має вигідне розташування в історичному і діловому районі р. Києва, Шевченківському районі на вул. Воровського, 21, із розвиненою інфраструктурою. ТОВ «АС-МВК» має всю необхідну дозвільну документацію для виконання будівельних робіт. Ділянка, на якій проводиться будівництво, знаходиться у власності Забудовника.

Будівництво клубного будинку «Арт Хол» ведеться згідно із затвердженим графіком, ступінь будівельної готовності об’єкта на початок квітня становила 40%. Реалізація приміщень в клубному будинку «Арт Хол» здійснюється за допомогою акредитивних договорів і цільових облігацій, емітентом яких є ТОВ «АС-МВК». Зокрема, слід зазначити, що використання такого інструменту продажів як акредитив, надає майбутнім власникам додаткові переваги захисту їх інвестицій.

З більш детальною інформацією про рейтингах інвестиційної привабливості можна ознайомитися на сайті Рейтингового агентства «IBI-Rating» www.ibi.com.ua, а також на сайті КД «Арт Хол» www.arthall.ua.

Довідка:

Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, пов’язаних з даною інвестицією.