Клуб колекціонерів «Арт Хол»

Чого тільки не колекціонують в наш час. Фантики від цукерок і діаманти, пивні кухлі і полотна великих художників. Для когось це захоплююче хобі, а для когось вигідні інвестиції.

Серед знаменитих людей відомо чимало колекціонерів і найчастіше предмети збиральництва були вельми неординарні. Кардинал Рішельє колекціонував курильні трубки, Наполеон – годинник і олов’яних солдатиків, Чехів – поштові марки, канцлер Бісмарк – термометри, Уїнстон Черчілль – іграшкові армії, а Юрій Гагарін цікавився кактусами. Звичайно ж, у колекціонерів були свої клуби, і складатися членом деяких з них було досить престижно.

Володіючи колекцією розкішних квартир – Клубний будинок «Арт Хол» запрошує приєднатися до клубу колекціонерів, ставши господарем квартири в центрі Києва.

Чим же цінні експонати, тобто квартири клубного будинку Арт Хол? Сучасні планування і високоякісні екологічні матеріали. Добре продумана інфраструктура з наявністю підземного паркінгу, магазину, ресторану, відділення банку. Прекрасний простір для прогулянок над містом, завдяки відкритій терасі площею 1000 кв. м на рівні п’ятого поверху з зеленими алеями, захищеної дитячим майданчиком і зоною барбекю. Все разом становить привабливу характеристику дійсно розкішного житла.

Варто взяти до уваги та відмінне місце розташування новобудови – історичний центр Києва на вул. Воровського, раніше носила назву Бульвано-Кудрявській. А район де знаходиться «Арт Хол» на початку двадцятого століття називали «Київської Швейцарією».

Акредитив, розстрочка і кредит – зручні варіанти оплати пропоновані при покупці квартири в клубному будинку «Арт Хол», c умовами яких можна ознайомитись на сайті ArtHall.ua.

Крім колекції розкішних квартир, «Арт Хол» може похвалитися ще й колекцією нагород, яка на початку березня поповнилася новими експонатами. «Арт Хол» отримав нагороду на щорічному всеукраїнському незалежному конкурсі «Житло – 2012» в номінації «Кращий проект Києва» та впевненою перемогою в онлайн голосуванні в конкурсі «Народне визнання в галузі будівництва» в номінації «Краща новобудова еліт-класу».

Приєднається до клубу колекціонерів «Арт Хол» можна відвідавши офіс продажів за адресою: пер. Чеховський, 11. Покупка квартири в клубному будинку «Арт Хол» буде не тільки чудовим придбанням для якісно нового життя, але і вигідною інвестицією.