Класифікація обєктів житлової нерухомості: характеристика «бізнес-класу»

Головні критерії житла «бізнес-класу» на прикладі РК «Васильківський».

Український ринок первинного житла має чітку класифікації об’єктів: економ, бізнес, преміум і де-люкс. Найбільш популяреный на сьогоднішній день «бізнес-клас», його частка із загальної кількості пропозицій становить 31 %.

Житло такого класу продається в 40 столичних будинках, як новозбудованих, так і знаходяться на різних етапах будівництва.

Головний критерій житла бізнес-класу – це місцерозташування. Чим ближче до ділового центру, тим популярнішим об’єкт. Крім того, житловий комплекс бізнес-класу увазі монолітно-каркасні технології будівництва, цегляні стіни, впорядковану прибудинкову територію, наявність дитячого майданчика, спортмайданчики, розвинену інфраструктуру району.

ЖК «Васильківський» один з кращих прикладів житла бізнес-класу. Комплекс будується поблизу центральних вулиць Києва, де розташована більшість державних підприємств, офіси великих компаній, торгові і розважальні центри. Поруч знаходиться одна з найбільших зелених зон – парки Голосіївського району.

За даними власника компанії-забудовника «Форум-Інвест» Євгена Долгова, ЖК «Васильківський» проектувався з урахуванням всіх вимог до житла бізнес-класу. Особливу увагу приділили будівельним матеріалам. Комплекс споруджений за допомогою екологічно чистих матеріалів. Але головна перевага комплексу – це його місце розташування.

Згідно з новим проектом зонування Києва, Голосіївський район відноситься до зони «3», яка визначається розвиненою інфраструктурою та великою зеленою територією.