Капіталовкладення в нерухомість ПБК дозволяють отримувати дохід від 3-5 % в місяць

В останні роки попит на нерухомість на Південному березі Криму активно зростає. Серед основних покупців – заможні українці та росіяни, які вважають, що інвестиції в нерухомість Криму найнадійніший вид капіталовкладення.

У теж час розвивається і комерційна нерухомість. Девелопери розвивають готельний бізнес-сегмент. В регіоні активно будуються міні-готелі і будинки в наймання.

Як передає портал realty.allkrim.ru сьогодні найбільш вигідними є інвестиції в курортну нерухомість на Південному березі Криму. Саме курортна нерухомість в цьому регіоні чудово поєднує мінімальні ризики з високим рівнем прибутковості.

Згідно з експертними оцінками, капіталовкладення в курортну нерухомість на ПБК дають можливість отримувати стабільний дохід від 3-5 % на місяць протягом тривалого часу без залучення додаткових витрат.

Перевагою покупки курортної нерухомості в цьому регіоні також є те, що це ні що інше, як реальний актив, який володіє високим ступенем надійності і з часом лише набуває в ціні.

Крім того, не меншим попитом користується і житлова нерухомість на ПБК. Основна кількість операцій припадає на житлову нерухомість, в меншій мірі – на домоволодіння. Варто зазначити, що дві третини придбання житла в Криму відбуваються іногородніми, кожен сьомий покупець – росіянин. При цьому 80% покупців купують її не для постійного проживання.

Що стосується вторинного ринку, то їм цікавляться місцеві жителі. Новобудови ж набувають приїжджі.
Нерухомість в Криму сьогодні приваблює не тільки київські і московські, а також і турецькі будівельні компанії. Один з перших проектів столичних гравців на ринку нерухомості Криму – котеджне селище “Гурзуфный парк” в Гурзуфі. Серед найбільш відомих проектів житла преміум-класу на ринку нерухомості в Криму експерти також називають комплекс “Лазурний” в Алупці. У регіоні пропонується до продажу близько 500 квартир.

Згідно базах даних агентств нерухомості, найбільше продається нерухоме майно Ялти.