Кабінет Міністрів буде доопрацьовувати закон про ОСББ

Віктор Янукович зобов’язав Кабмін доопрацювати закон про ОСББ.

Президент України Віктор Янукович доручив Кабміну до 15 червня доопрацювати закон №8474 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єднань співвласників багатоквартирного будинку».

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

«До 15 червня цей законопроект повинен з’явитися в доопрацьованому вигляді. Потім дається місяць на відпрацювання з громадськістю. Громадські слухання – до 15 липня, а потім до 15 серпня цей закон повинен бути представлений в установленому порядку для розгляду у ВР», – сказала вона.

Нагадаємо, в жовтні 2011 року Президент України Віктор Янукович ветував Закон «Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площ об’єкта житлової нерухомості».

Віктор Янукович зазначив, що ухвалений закон не може бути прийнятий по ряду підстав.

Законом, що надійшов на підпис, викладається в новій редакції стаття 6 Житлового кодексу Української РСР, якою, зокрема, передбачається заборона надання в житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру (на сьогодні існує заборона надання таких приміщень для потреб промислового характеру).

Президент зазначив, що з цим можна погодитися, оскільки введення заборони надання в житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру може призвести до вимушеного припинення підприємницької діяльності суб’єктами малого та середнього бізнесу, які найчастіше використовують для здійснення підприємницької діяльності такі приміщення для розміщення перукарень, пунктів ремонту одягу, взуття, приватних нотаріальних контор тощо