Італія знаходиться на півдорозі до відновлення докризового рівня

Італійські інвестори готові вкладати кошти в місцевий ринок нерухомості.

Згідно з опитуванням, проведеним найбільшої дослідницької компанією в Європі і світі GfK Group, 61% керівників компаній в Італії впевнені, що їх інвестиції в квадратні метри власної країни принесуть прибуток вже протягом року.

Закордонні інвестори налаштовані позитивно. І все це незважаючи на те, що Італія ще не впоралася з наслідками світової фінансової кризи.

Згідно думку експертів, Італія знаходиться на півдорозі до відновлення докризового рівня економіки. Позитивні тенденції спостерігаються в різних галузях, не тільки на ринку нерухомості. Наприклад, росте міжнародний експорт модного італійського одягу (Gucci ,D&G , Armani , Louis Vuitton), взуття, а також продуктів харчування. Позитивні тенденції спостерігаються також у сфері машинобудування, побутових електроприладів, оборонної та хімічної промисловості, а також у галузі виробництва меблів.

Що стосується італійської нерухомості, то вона зараз всього на 11% дешевше, ніж у момент своїх пікових цін в 2008 році. В секторі елітного житла спостерігається значний ріст цін. Так з 2009 року італійські квадратні метри вищого класу подорожчали на 23%. Найактивнішими покупцями на ринку житла є англійці, скандинави, німці і росіяни.