Ірина Аллегрова розпродає нерухомість і їде в Італію

Популярна російська співачка Ірина Аллегрова заявила про свій швидкий відхід зі сцени: артистка зібралася переїхати в Італію, де прикупила хлібопекарський завод.

В даний час Аллегрова займається не тільки прощальними гастролями, але і розпродажем своєї московської нерухомості, пишуть Дні.Ру.

Аллегрова вже купила в Тоскані хлібопекарський завод і скоро впритул займеться кондитерською справою. Чи виявиться Ірина Аллегрова настільки ж успішним пекарем, наскільки вона є успішною співачкою, покаже майбутнє.

Як з’ясувалося, покупка такого недешевого об’єкта, як хлібопекарський завод, стала можливою саме завдяки продажу нерухомості в Москві. Однак Аллегрова, за відомостями видання, вирішила не обмежуватися тільки цим, і заодно продає ще меблі і автомобілі.

Близький друг артистки зазначив, що Аллегрова вирішила виїхати, оскільки в Італії сприятливий клімат, там її ніхто не знає – можна спокійно виходити на вулицю. Сама ж “імператриця” ніяк не коментує цю інформацію. У минулому році заяву Ірини Аллегрової про швидке завершення своєї співочої кар’єри повалило буквально шок численних шанувальників артистки.