Інвестиції в ринок нерухомості Болгарії

В останні роки ринок нерухомості Болгарії стабільно користується постійно зростаючим попитом.

Незважаючи на це, вартість житла на Болгарському узбережжі поки ще досить низька: приблизно рівна одній-двом тисячам євро за 1м2. Подібна ситуація сприяє залученню інвесторів різних країн, включаючи Росію.

Важливий фактор, який сприяє зростанню вкладень в нерухомість країни, це вступ Болгарії до Євросоюзу. Однак, оскільки дане вступ сталося не так давно, ринкові ціни на нерухомість Болгарії поки не досягли таких високих цін, які характерні для держав Європи.

Подібний рівень цін – явище нетривке. Болгарія є країною, яка славиться своїми гірськолижними і лікувальними курортами, природою дивовижної краси, а також відмінними винами і чудовою кухнею. Теплий і м’який клімат країни дозволяє курортів функціонувати цілий рік. Пляжі Болгарії були визнані найбільш чистими пляжами у всій Європі. Все узбережжя Чорного моря всіяне численними готелями, рівень обслуговування в яких можна поставити нарівні з кращими європейськими зразками.

У зимовий час на території Болгарії можна відпочити, катаючись на лижах. Середня температура повітря становить +2оС.

Ще одним моментом, яким славиться Болгарія, є мінеральні джерела та лікарні. До ваших послуг численні спа-салони, клініки, гідротермальні курорти.

Завдяки всім цим пам’яткам, нерухомість цієї країни являє собою вигідну інвестицію не тільки для місцевих, але і для зарубіжних інвесторів.

Економічний підйом, який в даний час спостерігається в Болгарії, сприяє зростанню обсягів на двадцять-тридцять відсотків щорічно, що в свою чергу сприяє подальшому зростанню цін на нерухомість. Розвивається туристичний бізнес також дає можливість отримання великого доходу від оренди нерухомості. Той факт, що більшість об’єктів на даний момент знаходяться на етапі будівництва, що дозволяє істотно знизити їх вартість.

Купівля нерухомості в Болгарії здійснюється за допомогою агентства нерухомості. Все, що вам потрібно (якщо ви купуєте житло як фізична особа), так це ваш паспорт. Вся інша документація складається у нотаріуса під час укладання угоди. Всі документи оформляються за рахунок покупця. Так само вигідно будувати нерухомість з нуля, оскільки якщо купувати будматеріали оптом ви зможете добре заощадити, наприклад якщо придбати пвх панелі оптом, то ви зможете заощадити близько 30% від загальної суми.

Уклавши угоду, ви стаєте повноправним власником нерухомості в Болгарії.