Інвестиції в первинку Угорщини принесуть прибуток, – експерти

Професійні інвестори рекомендують купувати “первинку” в Угорщині.

Аналітики інвестиційної компанії Knight Knox International оцінили перспективи розвитку угорського ринку нерухомості і порадили далекоглядним інвесторам вкладати гроші в місцеві новобудови, вартість которыхможет становити всього €10 000.

За даними порталу aplaceinthesun, економіка Угорщини опинилася майже не зачеплена кредитною кризою Єврозони. При цьому житло найчастіше продається дешевше, ніж в інших країнах Старого Світу, а прибутковість від здачі в оренду стабільно збільшується.

За попередніми оцінками Всесвітньої ради з подорожей і туризму в 2012 році Угорщину відвідають близько 9 млн туристів, що на 2,8% більше, ніж у 2011 році. Останнім часом обсяги продажів житла в Угорщині почали зростати, а об’єм пропозиції скоротився.

Тим не менш, підшукуючи будиночок в ідилічною селі недалеко від озера Балатон, покупці можуть виявити чимало цікавих пропозицій вартістю від €9810. Як правило, котеджі на берегах “угорського моря”, продаються з ділянкою землі площею 15 соток. Дістатися до Будапешта до цих місць на машині можна за 1 годину і 20 хвилин, до Відня – за півтора, а до узбережжя Адріатичного моря – за три години. Регіон озера Балатон широко відомий своїми лікувальними термінальними джерелами, а також розвиненою спортивною інфраструктурою і користується популярністю і у самих угорців, і у заїжджих туристів.

За словами виконавчого директора Knight Knox International Джеремі Найта, “це одні з кращих регіонів у Східній Європі, який чудово підходить для довгострокових і середньострокових інвестицій“.