Інвестиції в нерухомість Монако: житло на вагу золота

Розташування в середземноморському регіоні Європи, а також політична стабільність і впевнено зростаюча економіка роблять ринок нерухомості Монако визнаним і надійним.

За словами офіційного представника Російського клубу бізнесу та інвестицій (RBIC) Лізи Ловеринг, довгий час серед покупців нерухомості в Монако переважали французи та італійці. Проте вже в останній час спостерігається інтерес з боку європейців, а і громадян СНД, Північної Америки, Азії, Близького Сходу. При цьому Ловеринг зазначає, що на покупців з країн Співдружності Незалежних Держав (СНД) припадає близько 40% продажів.

Експерт підкреслила, що покупка нерухомості в Монако має ряд переваг. За її словами, одним з головних двигунів попиту є приваблива система оподаткування. Загальний принцип податкової системи князівства – повна відсутність будь-якого прямого оподаткування, тобто резиденти Монако (за винятком осіб французької національності) не платять в Князівстві ніякого прибуткового податку, ні на прибуток, ні на капітал.

Перевагою інвестування в нерухомість Монако є також є те, що можна отримати вид на проживання навіть на підставі покупки або оренди житла. Процедура отримання триває від 5 до 7 місяців. Заявник стає власником картки резидента на один рік, яка підлягає щорічному продовженню протягом двох років, після закінчення яких 2 рази підряд видається звичайна карта резидента терміном на 3 роки. Надалі заявник отримує картку привілейованого резидента Монако на 10 років.