Інвестиції в комерційну нерухомість залишаться прибутковими в 2012 році

В 2012 році попит на офісну, торгову і промнедвижимость у великих містах Єврозони залишиться досить високим. Аналітики прогнозують, що інвестиції в комерційні об’єкти будуть вигідними незалежно від економічної ситуації.

Згідно з прогнозами консалтингової компанії Jones Lang LaSalle, в наступному році навіть реалізація песимістичного сценарію в економіці не завадить інвесторам отримати бажаний прибуток від вкладень у нерухомість такого типу.

Представник компанії Ендрю Баррелл розповів, що зростання ціни оренди стане помірним, проте вартість комерційних площ не буде знижується. За його словами, комерційна нерухомість стане активом-притулком для інвесторів, якщо проблеми в економіці будуть збільшуватися.

А представник з Jones Lang LaSalle Роберт Стассен розповів, що сьогодні в головних ділових центрах Європи спостерігається високий попит на комерційні об’єкти. За його словами, саме в цих містах, вартість активів стійка до потенційних потрясінь у фінансовій системі. Крім того, експерт переконаний, що комерційна нерухомість у таких містах як Москва і Варшава має кращий потенціал зростання вартості в майбутньому році.

Між тим, Баррелл зазначає, що криза в ЄС залишається головною загрозою стабільності сектора комерційної нерухомості цього регіону.