Інвестиції в елітну нерухомість Києва за місяць збільшилися більш ніж удвічі

У листопаді 2011 року обсяг інвестицій в елітну нерухомість столиці (вартістю від $300 тис.) склав $18 млн 862 тис., що в 2,5 рази більше, ніж у жовтні ($7,531 млн).

Про це повідомили в прес-службі агентства нерухомості Park Lane. За підсумками листопада частка елітного сегмента в загальній кількості угод склала 5,5%, що вище від показників жовтня на 3,5%.

Від загальної суми капіталовкладень, частка коштів, вкладених в листопаді в елітну нерухомість, склала 28,5%, що на 105% більше, ніж у жовтні (13,9%).

У вересні в елітному сегменті квартири склали 75% від усіх угод в даній ціновій категорії. Це комфортабельні апартаменти від 3-х кімнат, площею 115 кв. м. За географічною ознакою лідерство між собою розділили центр (Печерський, Шевченківський) та Оболонський райони.

На ринку заміських будинків частка елітних об’єктів склала 10%. У листопаді в цю категорію потрапили особняки у межах Києва та в Обухівському напрямку. Все – об’єкти завершеного будівництва, з повним пакетом необхідної документації та площею від 300 кв.м.

За підсумками листопада, частка нежитлових приміщень на ринку елітної нерухомості склала 15%. Практично всі об’єкти нежитлового фонду в минулому місяці були представлені офісними приміщеннями, переважно в центрі, площею від 110 кв. м, у стані, готовому для експлуатації (з сучасним офісним ремонтом, комунікаціями, охороною, протипожежною сигналізацією).

Найдорожчим об’єктом, реалізованим в листопаді, став котедж преміум-класу в Києві, в районі Оболонської набережної, вартість якого склала $5300/кв. м.

За словами Генерального директора АН Park Lane Галини Мельникової: «В цілому, ринок нерухомості зберіг свою активність і динаміку, тому від грудня ми чекаємо посилення цієї тенденції, а січень 2012 обіцяє бути досить активним для цього, традиційно «низького» сезону».