Інвестиції спрямовуються у регіони

Президент планує направити цільові інвестиції в регіони, які планують активно розвиватися.

Про це він заявив під час слухань «Розвиток належного управління на місцевому та регіональному рівнях», що відбулися в Києві.

За словами В. Януковича, основний інвестиційний потенціал держфонду регіонального розвитку планується направити на підтримку пріоритетних цілей і на місцевий регіональний розвиток. Будуть проінвестовані виключно ті регіони, які покажуть 100% готовність до реформ. Кошти будуть спрямовані у вигляді державних інвестицій і гарантованих державою кредитів в ті проекти, які дійсно просунутий вперед якість і розвиток місцевого самоврядування.

У відповідь спрямовану на кожну гривню, держава буде питати підвищення добробуту людини, а також поліпшення якості послуг місцевою владою послуг.

Глава держави запропонував регіонам сприймати це як ведення ринкових відносин між місцевою владою і державою. Вирішальну роль у забезпеченні безперервного комплексного розвитку країни в цілому відіграє стратегічне планування розвитку кожного з регіонів, розуміння його внутрішніх проблем, оцінка та використання наявних ресурсів.

Таким чином, резюмував президент, кожен регіон України має підготувати стратегію соціально-економічного розвитку і неухильно слідувати їй у відповідності з розставленими владою національними пріоритетами країни, політикою і модернізацією.