Інвестувати у квартири у великих містах Бразилії – вигідно

Постійне зростання цін і орендних ставок, високий попит на знімні квартири і недолік пропозиції — все це являє собою відмінні можливості для інвестування в бразильські об’єкти.

За даними Knight Frank, Бразилія є самим швидкозростаючим ринком нерухомості в світі. C I кварталу 2011 за I квартал 2012 житло подорожчало на 23,5 %. За прогнозами, надалі ціни будуть підвищуватися на 15-25 % щорічно.

Згідно з даними порталу Zap Imoveis, пропозиція житла, що здається в оренду в Бразилії, невелика, і частка порожніх площ становить лише 10 %.

За словами представників компанії Colordarcy.сом, інвестор, який вклав кошти у квартири у великих містах Бразилії, зможе отримувати рентний доход у розмірі 8-11 % річних. І в перспективі вже через рік можна буде продати житло, що подорожчало майже на чверть.

Як повідомляється в інформації Zap Imoveis, в престижному районі великого міста квартира площею 50 м2 приносить 9,6 %, житло більшої площі — від 5,4 до 7,2 %.

Квартири в передмісті Сан-Паулу мають прибутковість до 8 %. Об’єкти в центральних районах з хорошим транспортним сполученням можуть приносити до 11 %. Це робить Бразилію однією з найпривабливіших країн для інвестицій у житлову нерухомість.