Інвестори зацікавилися регіональної комерційною нерухомістю України

Іноземні інвестори розглядають дві-три операції в Україні, але це не характеризує ринок як інвестиційно-привабливий, це швидше виняток, ніж правило.

Про це заявила партнер DLAPiper, голова практики нерухомості Наталія Кочергіна, під час Retail Forum Ukraine 2012 на тему: «Торговий центр в Україні: створення успішного бізнесу на локальному ринку – можливості і перспективи», організованого Ukrainian Real Estate Club.

За її словами, ті представники рітейлових мереж, які вже зайшли на український ринок, хочуть на ньому розвиватися і активно шукають проекти. Вона також зазначила, що на сьогоднішній день є і нові рітейлори, які розглядають ринок, але роблять це досить обережно. Примітно, що десь півроку тому концентрація була в основному на столицю, але поступово підвищується інтерес до інших містах-мільйонниках.

Кочергіна також зазначила, що нещодавно на ринку комерційної нерухомості сталося кілька гучних трансакцій за участю українських інвесторів

За її словами, сьогодні Україну розглядають як країну з великими інвестиційними і фінансовими ризиками. Великі угоди – кілька сотень мільйонів доларів не відбуваються, якщо вони пов’язані з позиковим фінансуванням, зазначила експерт.