Інвестори зароблять, вклавши кошти в австралійські трасти нерухомості

Експерти переконані, що інвестування коштів в трасти нерухомості Австралії в 2012 році будуть більш вигідними, ніж покупка акцій компаній Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Очікуватися, що участь у трастах принесе інвесторам до 15% річних.

Як повідомляє PropertyWire, австралійські трасти нерухомості виявилися стійкими до труднощів у світовій економіці в минулому році. Їх вартість знизилася на 7%, тоді як індекс акцій S&P/ASX 200 знизився на 14,5%.

Індекс інвестиційних трастів Сінгапуру FT ST Real Estate Investment Trusts впав в минулому році на 16%, а інвестиції в трасти нерухомості Гонконгу принесли вкладникам збиток в розмірі 24%.

Експерт з Bank of America Merrill Lynch Саймон Геарин зазначив, що вартість паперів сінгапурських трастів падала в 2011 році з-за дій уряду країни. Уряд країни ввів обмеження для того, щоб уникнути зростання цін на об’єкти нерухомості.

Геарин прогнозує, що в першій половині 2012 року вкладники будуть розглядати папери австралійських трастів як своєрідне актив-притулок. У свою чергу, Центральний банк Австралії продовжить зниження ставки рефінансування, що стимулює попит на нерухомість та економічне зростання. Крім того, це забезпечить підтримку цін на австралійські трасти.

На сьогоднішній день середній дивідендний дохід від трастів цієї країни становить 6,6% щорічно. А десятирічні облігації держборгу Австралії приносять вкладникам 3,8% в рік.

За даними банку Morgan Stanley, який у 2012 році регіональні ринки акцій залишаться волатильними. Це змусить інвесторів спрямовувати кошти у австралійські трасти нерухомості.