Інвестори все частіше вибирають комерційну нерухомість німецьких міст

Складено рейтинг з 27 міст Європи, які будуть популярні в інвесторів в цьому році.

Дослідження, яке було проведено Інститутом міських земель і PricewaterhouseCoopers, дозволило скласти рейтинг із 27 міст Європи, – саме вони будуть популярні у інвесторів в 2013 році.

Про це пише портал HomesOverseas з посиланням на видання Propertywire.com.

Згідно з дослідженням, інвестори ринку комерційної нерухомості вважають за краще довіряти свої кошти містах Німеччини. У топ-5 рейтингу потрапили відразу три німецькі міста: Мюнхен на 1-е місце, Берлін на 2-е і Гамбург – на 5-е.

Впевненість покупців на ринку нерухомості Німеччини викликана стійкою внутрішньою економікою країни і хорошими умовами для підприємницької діяльності.

Лондон, традиційно популярний як місце для ведення бізнесу, посіла 3-ю позицію в списку. Інвестори вважали за краще його завдяки обсягом ринку та ліквідності комерційних об’єктів на ньому, а також завдяки стабільності національної валюти і стабільності ринку до зовнішніх факторів.

На останні позиції списку популярних у інвесторів міст потрапили Афіни, Мадрид, Барселона, Лісабон і Дублін. Інвестори досі не довіряють ринкам країн, які не справивились з наслідками світової економічної кризи.