Інвестори у вітчизняну нерухомість чекають закінчення виборів

Як повідомили в компанії Colliers International, у поточному році на ринку комерційної нерухомості України, як і раніше зберігався інтерес девелоперів до придбання ділянок для будівництва. Однак, незважаючи на це, жодної інвестиційної угоди укладено не було.

За даними фахівців компанії Colliers International, уповільнення активності на інвестиційному ринку комерційної нерухомості України було наслідком таких чинників як несприятлива економічна ситуація в Європі, а також погіршення інвестиційного клімату в нашій країні.

У теж час негативно налаштовані інвестори посилили чергові зниження прогнозів по зростанню ВВП на 2012 рік, а також девальваційні очікування в зв’язку з виборами, що наближаються.

За даними експертів, значна частина інвесторів знаходиться в очікуванні виборів, і з урахуванням їх результату, буде вносити коригування в свою інвестиційну політику.

У теж час інтерес девелоперів як і раніше сконцентровано у сфері торговельної нерухомості, при цьому досить активний в Києві і помірний у містах-мільйонниках.

Також фахівці компанії Colliers International відзначають, що помірний попит спостерігається в готельному, офісному і житловому сегментах, але тільки до столичних об’єктах. Складська нерухомість як і раніше залишається непривабливою.