Інвестори очікують в 2013 р зростання угод на українському ринку нерухомості

У 2013 році на ринку нерухомості України очікується зростання кількості угод злиття і поглинання в порівнянні з 2012 роком, цього очікують 70% інвесторів, опитані компанією “Ернст енд Янг“.

Як повідомляється в прес-релізі компанії з посиланням на підготовлений нею наприкінці 2012 року звіт за підсумками щорічного міжнародного дослідження “Інвестиційна привабливість ринку нерухомості в 2013 році”, 80% учасників дослідження розглядають Україну як привабливий напрям для інвестицій у поточному році, а 65% опитаних вважають, що вкладення міжнародних інвесторів в українську нерухомість в 2013 році перевищуватиме показник 2012 року.

“Україна вперше була включена в дослідження “Інвестиційна привабливість ринку нерухомості”. Відрадно бачити, що незважаючи на невизначеність вектора розвитку світової економіки, явна більшість інвесторів (80%) вважають український ринок нерухомості привабливим для інвестицій. Найбільш перспективним сегментом для інвестування в Україні, на нашу думку, як і раніше є торговий. Ринок торговельних приміщень продовжує демонструвати позитивну динаміку, незважаючи на уповільнення загальноекономічного зростання”, – цитує прес-служба старшого менеджера відділу послуг у сфері нерухомості “Ернст енд Янг” в Україні Сергія Кекуха.

Згідно з повідомленням, 60% респондентів мають намір зосередитися на торгівельної нерухомості; 90% респондентів стурбовані обмеженим доступом до боргового фінансування, що може перешкоджати здійсненню угод; близько 80% респондентів очікують, що банки будуть продовжувати термін погашення проблемних кредитів.

“Інвестиційна привабливість ринку нерухомості” – щорічне дослідження, проведеного “Ернст енд Янг” на основі анкетування, в ході якого інвестори в сфері нерухомості дають загальну оцінку умов на ринку інвестицій в нерухомість.

У дослідженні взяли участь інвестори з 15 європейських країн (Австрії, Бельгії, Франції, Німеччині, Італії, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Росії, Туреччини, Іспанії, Швеції, Швейцарії, України і Великобританії), інформацію надали 500 компаній.

“Ернст енд Янг” є міжнародним лідером у сфері аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування. Колектив компанії нараховує 167 тис. співробітників у різних країнах світу.

В Україні компанія “Ернст енд Янг” веде діяльність з 1991 року і в даний час в українських офісах компанії працюють понад 500 фахівців.