Іноземці будуть будувати доступне житло в Україні

Міжнародна компанія Globe International Holdings S. A. виявила бажання інвестувати кошти у будівництво житла і готелів в Дніпропетровську.

Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, український підрозділ компанії розглядає можливість інвестування та будівництва ряду об’єктів доступного, індивідуального житла, а також п’ятизіркових готельних комплексів у місті Дніпропетровську.

За підтримки Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства вже розпочато переговори з регіональними компаніями, які виступлять партнерами в зазначених проектах.

Згідно з повідомленням, Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (DIA) підписало з Globe International Holdings меморандум про реалізацію в області інвестпроектів у рамках форуму “Інвестиційна хвиля 2012” в Дніпропетровську в п’ятницю.

У повідомленні не уточнюється, на яку суму підписаний меморандум з Globe International Holdings, тоді як в цілому в рамках форуму DIA підписав меморандуми з реалізації п’яти великих інвестпроектів вартістю понад $350 млн.