Іноземні інвестори зацікавилися нерухомістю України

Сьогодні експерти відзначають збільшення припливу іноземних інвестицій на український ринок нерухомості з Росії та країн Європи.

Найбільш привабливим вважається столичний ринок комерційної нерухомостів. Тут прибутковість у всіх сегментах перевищує показники Лондона, Будапешта, Праги, Варшави та Москви.

Як пише Open Knowledge, гроші іноземних компаній працюють і в інших регіонах України. Це показала реалізація проектів в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Одесі, на південному березі Криму і гірських схилах Карпат. У Чернівцях, наприклад, на сферу нерухомості припадає найбільша частина всіх іноземних інвестицій.

Наприклад, обсяг внесених в економіку міста прямих іноземних інвестицій у формі акціонерного капіталу становить $27,9 млн. Зацікавленість продемонстрували 35 країн світу. Серед них Кіпр, Туреччина, Італія, Віргінські острови, США, Німеччина, Румунія, велика Британія та Польща.

Значні обсяги іноземних коштів зосереджена у сфері діяльності готелів та ресторанів, будівництва торгових і розважальних центрів, оренди об’єктів нерухомості.

Експерти впевнені, що український ринок ще довго буде залишатися привабливим для іноземних компаній. В країні всі сегменти ринку нерухомості знаходяться в стадії росту і далекі від насичення. Це дозволяє інвесторам розраховувати на швидке повернення інвестицій і високу прибутковість.