Іноземні інвестори врятували ринок нерухомості Флориди

У третьому кварталі зростання продажів нерухомості в Майамі склав 51% порівняно з таким же періодом минулого року.

У цей період кількість угод з нерухомістю досягла максимального значення за тринадцять кварталів.
Експерти пояснюють таке зростання тим, що іноземні інвестори почали купувати дешеві будинку у Флориді за готівку.

Асоціація ріелторів Майамі (MAR) повідомила про зростання кількості угод з нерухомістю Майямі. За словами експертів, він збільшується кожен квартал, починаючи з третьої чверті 2008 року. Річне зростання продажів окремих будинків склав 47%. Цей показник виріс на 12% в масштабах Флориди.

Член Асоціації Джек Левін зазначив, що зростання продажів нерухомості в Майамі був забезпечений за рахунок іноземних інвесторів, які не акцентують свою увагу на проблеми американської економіки. Інвестори на повну використовують можливість придбати житло за привабливою ціною. За словами Левіна, очікується, що продажі житлової нерухомості перевищать докризові показники вже в цьому році.

Прогнозується, що 2012 рік стане успішним для ринку нерухомості регіону у тому випадку, якщо рівень безробіття в США скоротиться. Голова Національної асоціації ріелторів (NAR) Лоуренс Юн вважає, що американці все-таки приєднаються до закордонним інвесторам, які інтенсивно скуповують дешеві активи в Майамі.

Юн зазначив, що ціни на нерухомість не залишаться низькими назавжди. За даними NAR, за останній рік вартість особняків в Майамі збільшилася на 19%. Ціна квартир піднялася на 21%. Однак за цей період середня вартість будинків не змінилася.