Іноземні інвестори мають намір скуповувати дорогі будинки в США, незважаючи на боргову кризу в ЄС

Закордонні інвестори витратили 41 млрд доларів в 2011 році на покупку подешевшали з-за кризи будинків в США.

Мільярдери з Росії і Великобританії брали участь у найгучніших угодах. Як вплине європейська боргова криза на активність іноземних покупців нерухомості в США?

Головний економіст американського сайту про нерухомість Trulia Джед Колко заявив, що фінансові проблеми в Європі не завадять іноземцям купувати будинки в США, повідомляє Forbes. Багаті європейці будуть розглядати американські активи в якості інструменту захисту капіталу.

Сайт Trulia опублікував дані про пошукові запити жителів ЄС в IV кварталі 2011 року. Громадяни Греції стали цікавитися нерухомістю в США на 17,8% частіше в порівнянні з I кварталом 2011 року. Греція постраждала від боргової кризи сильніше інших європейських країн.

Інтерактивна карта сайту Trulia демонструє інтерес жителів європейських країн до ринків нерухомості американських міст. Будинки в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку і Маямі стали найбільш популярними запитами європейців на сайті. Інвестори цікавилися покупкою нерухомості в Лас-Вегасі, Фініксі і містах штату Флорида, де ціни на житло впали сильніше всього.

Європейські влади будуть боротися з кризою в 2012 році. Це вплине на активність іноземних покупців на американському ринку. Фахівці Trulia пропонують дочекатися кінця року, щоб визначити характер цього впливу.