Інформаційне повідомлення компанії «УМК»

Інформаційне повідомлення компанії «УМК» щодо зборів інвесторів 7 квітня 2012 року і інформації, що прозвучала на даному зібранні та в засобах масової інформації.

Компанія «УМК» на сьогоднішній день здійснює свою господарську діяльність в галузі цивільного будівництва, сплачує податки та провадить інші відрахування в різні фонди. Під час наради прозвучала нічим не підтверджена інформація про те, що компанія є банкрутом. Дана інформація не відповідають дійсності. Документи, що підтверджують існування компанії та її господарську діяльність, додаються.

Щодо причин затримки введення в експлуатацію будинку № 1, компанія «УМК» повідомляє наступне.

Введення в експлуатацію будинку № 1 був запланований графіком будівництва житлового комплексу на кінець 2009 року. Але у зв’язку з фінансовою кризою 2008 року банками було припинено іпотечне кредитування фізичних та юридичних осіб. Це не могло не позначитися на зниженні темпів будівельних робіт. У складний час компанія «УМК» забезпечила невпинний продовження виконання робіт на будівництві об’єктів комплексу, в тому числі і на будівництві будинку № 1.

Компанія продовжувала будівництво будинку № 1 в період з 2009 по 2011 за рахунок власних інвестиційних ресурсів, а також за рахунок коштів Державної іпотечної установи (кредит у сумі 25 млн. грн.). В даний час будівництво будинку завершено і у відповідності з існуючим порядком оформлений Акт готовності об’єкта до експлуатації.

Наявність такого Акта дає всі підстави подати документи в ДАБК для оформлення сертифіката відповідності будівельним нормам на будинок № 1. Раніше ми інформували ДАБК про хід будівництва, після чого нами були враховані зауваження, що підлягають корегувань.

Введення будинку в експлуатацію заплановано на кінець II кварталу 2012 року (після одержання Сертифіката відповідності та свідоцтва на право власності, виданих Головним управлінням Житлового забезпечення КМДА) з подальшим проведенням передачі об’єктів у державну власність покупцям.

Компанія «УМК» підтверджує, що завершення робіт з зовнішніх мереж здійснюється суворо за графіком. 15-20 квітня 2012 року в будинок № 1 буде подана холодна вода з міського водопроводу, теплова енергія (від теплотраси, побудованої за проектом будівництва комплексу) та електроенергія (від ТП 10/0,4 кВ).

Після підключень зовнішніх мереж, покупці, що бажають проводити ремонтні роботи на своїх об’єктах, зможуть користуватися холодною водою, каналізацією і електроенергією. Оплата їх вартості буде проводитися на підставі показів відповідних засобів обліку (лічильників).

Компанія «УМК» звертається до покупців з проханням не поширювати неправдиву і неперевірену інформацію, оскільки це може призвести до неконтрольованого затягування процесу введення в експлуатацію будинку № 1 і до уповільнення будівництва будинку № 2.

Повідомляємо, що 20 квітня, як і планувалося раніше, відбудеться зустріч покупців з керівництвом компанії «УМК».