I черга ЖК «Паркові озера» введена в експлуатацію

В останній день зими були введені в експлуатацію 2 і 3 будинки I черги житлового комплексу «Паркові озера», розташованого за адресою: м. Київ, вул. Воскресенська, 7.

Проект реалізує компанія «Інтергал-Буд», заснована в 2003 р. у Львові. За час своєї діяльності компанія реалізувала понад 40 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 450 тис. кв. м.

«Паркові озера» — житловий комплекс економ класу, розташований на лівому березі Києва поруч з парком «Перемога». По-своєму унікальний проект на ринку нерухомості України — квартири в комплексі пропонуються з повноцінною обробкою, яка передбачає встановлення кухонних гарнітурів з вбудованою мийкою, електроплит, сантехніки, вхідних та міжкімнатних дверей. Пол і робоча поверхня кухні, а також стіни санвузлів викладаються керамічною плиткою. В кімнатах на підлозі — ламінат, на стінах — шпалери під фарбування. Для забезпечення комфорту мешканців ретельно продумана інфраструктура — торговий комплекс з супермаркетом і магазинами, офіси, багаторівневий паркінг, дитячий садок.

I черга житлового комплексу — це три житлових будинки на 544 квартири. Перший будинок разом з дитячим та спортивним майданчиками був введений в експлуатацію ще восени 2011 р. і зараз готується до заселення. Паралельно ведуться роботи з будівництва ІІ черги проекту, продажі якої почалися в кінці січня 2012 р.