Хто такий дизайнер інтер’єру

8-7-2021

Дизайнер інтер’єру-затребувана і важлива професія.  Спеціаліст повинен бути компетентним і уважним.

Тільки на перший погляд професія здається легкою.

Ось, що входить в посадові обов’язки дизайнера:

 • Розробка інтер’єрів житлових приміщень( квартир, будинків, котеджів), офісів, кафе, ресторанів;
 • Розрахуйте точну вартість ремонту на онлайн-калькуляторі

  Розробка технічної документації відповідно до норм госту і сніпа;

 • Планування стильних, ергономічних і функціональних інтер’єрів;
 • Складання кошторису;
 • Підбір і пошук матеріалів, меблів, сантехнічного обладнання, декору, текстилю;
 • Авторський нагляд;
 • Візуалізація-начерки ескізів на папері, розробка колажів в photoshop;

Щоб справлятися з перерахованими обов’язками, фахівець повинен володіти професійними компетенціями. Дизайнер – це творча людина, яка розбирається в живописі, скульптурі, архітектурі, стежить за модними тенденціями в дизайні інтер’єру і вміє працювати з такими програмами, як photoshop, autocad, 3ds max, archicad. Спеціаліст повинен робити проект в рамках законодавства , тому він вивчає будівельні норми і відстежує зміни в законах. Хочемо порекомендувати вибрати найкращого дизайнера на сайті design-interior.if.ua , тут найкращі ціни та супер спеціалісти .

Завдання дизайнера інтер’єрів

Головна мета фахівця-створення стильного, функціонального і затишного інтер’єру. Цей процес складається з декількох завдань. Розглянемо докладніше, що потрібно робити дизайнеру.

Зустріч із замовником

Може проходити в очному форматі або онлайн. Дизайнер знайомиться з клієнтом і намагається зібрати максимум інформації, яка допоможе йому створити інтер’єр відповідно до побажань мешканців. Проводить заміри житла самостійно або консультує замовника. Підраховує приблизний обсяг робіт, вартість і терміни виконання проекту. Якщо пропозиція влаштовує обидві сторони, підписується договір.

Планування

Щоб спланувати майбутній інтер’єр дизайнер вирішує наступні завдання:

 • Розраховує кількість і габарити приміщень;
 • Продумує найбільш зручні маршрути пересування, щоб виявити відповідні місця розташування міжкімнатних перегородок, дверей і меблів;
 • Визначає функціональні зони і способи зонування;
 • Розставляє меблі і декор.

Розробка технічної документації

Складання планів, креслень і візуалізації займає від декількох тижнів до місяців. Дизайнер розробляє робочу документацію, яка буде використовуватися ремонтниками. Кожен етап обговорюється з клієнтом. При необхідності замовник робить зауваження, після чого вносяться коригування. Готується комплект технічної документації, включаючи кошторис, відомості на будматеріали, меблі, сантехнічне обладнання та декор.

Візуалізація

Дизайнер робить ескізи та колажі, щоб визначити зовнішній вигляд майбутнього інтер’єру. Спеціаліст підбирає стиль, колірну гамму, матеріали, текстиль, декор і створює естетичні функціональні композиції простору.

Презентація

Коли креслення, плани та ескізи готові, клієнту видається остаточна версія на узгодження. Якщо замовник вибрав проект з 3d візуалізацією, дизайнер створює фотореалістичну модель, щоб мешканці побачили майбутній інтер’єр в різних ракурсах.

Авторський нагляд

Хоча не всі клієнти користуються цією додатковою послугою, дизайнер повинен вміти грамотно вести контроль над реалізацією проекту. Він стежить, щоб ремонтники точно слідували плану, веде облік витрат матеріалів, контролює дотримання термінів.

Функції дизайнера інтер’єрів

Поряд з посадовими обов’язками, дизайнер виконує наступні функції:

 • Розробка унікального естетичного інтер’єру-фахівець в курсі модних трендів, має почуття стилю, допоможе підібрати красиву обробку і оригінальне оснащення для квартири або будинку;
 • Забезпечення функціональності-дизайнер знає, як зручно і комфортно організувати простір;
 • Економія коштів і часу-з надійним помічником замовнику не доведеться переплачувати або самому довго шукати матеріали, меблі, будівельну бригаду;
 • Розрахунок технічних моментів-дизайнер продумає важливі деталі, які недосвідчена людина може упустити, наприклад, розрахує скільки потрібно світильників, розеток, вимикачів, де їх краще розмістити і т. Д.

Тепер ви знаєте, чим займається і як працює дизайнер інтер’єру. Якщо шукайте хорошого фахівця, скористайтеся послугами онлайн-сервісу рерумс. У нас працюють досвідчені професіонали, які відмінно справляються зі своїми обов’язками, завданнями і функціями. Ми створимо ідеальний інтер’єр, який буде відповідати вашому настрою і способу життя.