Харківська елітка дорожчає, – експерт

Починаючи з січня 2012 року, попит на елітне житло в новобудовах Харкова, а також квартирах підвищеної комфортності в “будинках-сталінках” збільшився.

За словами маркетолог “Харківського агентства нерухомості” Максим Клименко, підвищену увагу до житла такого типу спровокувало його подорожчання.

Як повідомляє stroyobzor.net.ua за чотири місяці поточного року ціна харківської “елітки” збільшилася на 8% і досягла 1320 доларів за «квадрат».

За словами Клименка, вперше за останні 3 роки в сегменті елітної житлової нерухомості Харкова спостерігається підвищення попиту на 6%. Між тим часто, покупцями елітного житла виступають інвестори, які в силу політичних і передвиборних ризиків стали знову розглядати нерухомість як інструмент для захисту особистого капіталу.

Клименко зазначає, що найчастіше всього покупців «елітки» цікавлять квартири c трьома і більше кімнатами, розташовані в центральних районах міста.

Причому, якщо ще 2-3 роки тому купували переважно житло у “сталінках”, то сьогодні продаж в новобудовах, зданих в експлуатацію, складають більше половини від загального числа продажів в сегменті елітних квартир.