Гряде відкриття одразу кількох великих торгових центрів України

Міжнародна консалтингова компанія Colliers International знайшла орендарів для найбільш активних інвесторів і девелоперів ТЦ на українському ринку нерухомості.

У першій половині 2012 р. Colliers International сприяла активному укладення угод оренди торгових площ в кількох найбільших торгових центрах України.

У період з січня по червень 2012 р. компанія Arricano Group, один з найбільш активних інвесторів і девелоперів торгових центрів на українському ринку нерухомості, завдяки Colliers International активно підписували договори оренди у своїх торгових центрах City Mall і Райоп. Так, в ТЦ Райоп за останні півроку орендарями стали такі компанії, як Sportmaster, Reserved, Mohito, Cropp Town, House, Plato, In City, Moyo, Sushiya, Cosmo, Kari, I Studio, O STIN, Kira Plastinina та ін. Урочисте відкриття ТЦ Райоп заплановано на День Незалежності України 24 серпня 2012 року.

До торгового центру City Mall в першій половині 2012 року приєдналися такі орендарі, як I Studio, Top Shop, Marta Vladi, Респект і інші. Як результат, вакантність у торговій галереї на сьогоднішній день становить 0%.

Компанія також виступає з-ексклюзивним консультантом по здачі в оренду ТРЦ «Форум Львів» міжнародної девелоперської компанії Multi Development. Colliers International успішно закрила вісім угод оренди у цьому об’єкті. За останні півроку до числа орендарів приєдналися гіпермаркет побутової техніки та електроніки Comfy, який орендував понад 3 000 кв. м. торгових площ; Brocard, Amstor, LPP Group і Kira Plastinina. Компанії Colliers International також вдалося залучити в проект мультиплекс «Планета кіно». Компанія «Тріумф медіа груп» орендувала 2 708 кв. м. для відкриття семизального кінотеатру, включаючи зал прем’єрних показів. До кінця першого півріччя 2012 р. орендовано більше 30% торговельних площ ТРЦ «Форум Львів», відкриття якого заплановано на початок 2014 року.

Також у першому півріччі 2012 року, ексклюзивний агент по здачі в оренду ТРЦ «Котовський» в Одесі, компанія Colliers International сприяла укладення великої угоди оренди на 4 000 кв. м. Так, якірним орендарем нового сучасного торгівельно-розважального центру Одеси стала велика мережа супермаркетів «Таврія В». ТРЦ «Котовський» представляє собою 2-поверховий торгово-розважальний центр загальною площею 29 570 кв. м (здається площа – 20 100 кв. м.). Відкриття центру заплановано на 1-й квартал 2013 року.

Ще одну велику операцію по оренді на ринку торговельної нерухомості компанія уклала з більярдним клубом «Абрикос». Площа орендованого приміщення становить 1 250 кв. м., клуб буде перебувати на другому поверсі торгово-офісного центру житлового комплексу «Пори Року». Комплекс розташований в Солом’янському районі Києва на перетині вулиць Кудряшова і Механізаторів. Відкриття клубу «Абрикос» відбудеться в серпні 2012 року.

«Найближчим часом в Україні заплановано відкриття декількох великих торгових центрів, перевагами яких є велика площа і вигідне місце розташування. Вони поєднують у собі торгову, розважальну та культурну складові. Відвідувачі нових торгових центрів зможуть отримати якісний сервіс, цікаво провести час і зробити покупки. Як провідний гравець ринку торговельної нерухомості в Україні компанія Colliers International пропонує своїм клієнтам кращі конкурентоспроможні рішення, грунтуючись на багаторічній практиці і найбільш актуальних аналітичних даних», – коментує результати першого півріччя директор департаменту торговельної нерухомості Colliers International Україна Наталія Кравець.