Грошова оцінка земель проведена у 90% населених пунктів Харківщини

Як повідомили в Гоземагентстве, станом на сьогоднішній день з 1756 населених пунктів Харківської області грошова оцінка земель проведена у 1583, що становить 90,1% від загальної кількості.

Як розповів заступник начальника Головного управління Держземагентства в Харківській області Василь Сарана, в минулому році в регіоні була проведена і затверджена рішеннями місцевих рад технічна документація з нормативної грошової оцінки земель 1160 населених пунктів. З них: первинної – 431 населеного пункту і повторної – 729 населених пунктів. За словами експерта, такий показник становить 100% від загального обсягу запланованого на рік.

За інформацією чиновника, згідно з планами, до 1 червня 2013 року слід закінчити роботи з первинної нормативної грошової оцінки 173 населених пунктів, а також в обов’язковому порядку провести повторну нормативну грошову оцінку земель 87 населених пунктів.

«Рішенням Харківської облради були внесені зміни в Програму раціонального використання та охорони земель на 2011-2015 роки в частині фінансування робіт за кошти, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, для проведення нормативної грошової оцінки 226 населених пунктів на загальну суму 2 млн. 913,640 тис. грн.», – зазначив Сарана.

Чиновник підкреслив, що оцінка земель 34 населених пунктів Харківщини виконується за гроші з місцевих бюджетів.