Громадськість буде обговорювати Закон про ОСББ

Триває громадське обговорення та консультації з зацікавленими об’єднаннями нового варіанту коригування законодавства щодо створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Хоча з початку обговорення пройшло більше тижня, Мінрегіон надійшло 8 пропозицій. Нагадаємо, ознайомитися з порівняльною таблицею до нової редакції законопроекту можна на офіційному сайті Мінрегіону у розділі “Колегіальні та дорадчі органи” – “Національна рада з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ“.

За ініціативою заступника голови Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ Катерини Чижик, запропонована редакція проекту закону спрямована провідним науковим інститутам країни для отримання експертного висновку.

За результатами обговорення попередньої редакції нового проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єднань співвласників багатоквартирного будинку” з 01.06.2012 по 07.06.2012 Мінрегіоном узагальнено спрямовані пропозиції щодо змісту його положень, які пропонуються увазі громадськості.

Нагадаємо, комітет ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики під час засідання підтримав пропозиції Президента щодо законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (№ 8474). Таким чином документ відхилений і депутати створять новий законопроект про ОСББ.