Греція виставить 40 островів для довгострокової оренди

Греція не хоче продавати свої острови, однак має намір здавати їх в довгострокову оренду.

Фонд розвитку активів Греції визначив сорок незаселених островів, які можуть бути здані в оренду на термін від 30 до 50 років. Мета таких дій – залучити в країну додаткові кошти для скорочення держборгу.

Як повідомив виконавчий директор фонду з нерухомості Андреас Таранцис, відомство виділило для оренди – місця з хорошим рельєфом, розташовані близько до материка, з добре розвиненою інфраструктурою, які в той же час не становлять загрози для національної безпеки.

Таранцис також підкреслив, що чинне законодавство не дозволяє просто продавати острови. До того ж, Фонд розвитку активів також підтримує такий закон.

За словами Таранциса, площа островів здаються в оренду, варіюється від 500 тис. кв. м до 3 млн. кв. м.

Як один з варіантів використання островів відомство пропонує потенційним інвесторам створювати ексклюзивні курорти.

Таким чином, для того, щоб виконати умови надання двох пакетів міжнародної допомоги, загальний обсяг яких становить 240 млрд євро, уряд країни доручив фонду залучити 50 млрд євро до 2020 року за рахунок розпорядження державними активами.

Нагадаємо, як писав портал kanzas.ua, Франція виставила на продаж нерухомість на островах. Тепер нерухомість на островах Франції стає реальністю не тільки для французів, але і для покупців з інших країн.