Голова КМДА запросив малазійських інвесторів до співпраці

КМДА починає великий проект із залучення інвестицій у розвиток Києва, у тому числі і зарубіжних, заявив Олександр Попов на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Малайзії в Україні Чуа Теонг Баном.

«29 березня ми проведемо перший Київський інвестиційний форум, де будуть презентовані наші найкращі проекти, спрямовані на залучення потенційних інвесторів. На цьому, без перебільшення, стратегічному заході представники бізнесу вашої країни будуть цінними для нас гостями, і я сподіваюсь, що їх зацікавлять наші пропозиції. Це може стати гарним стартом Україно-малайзійських відносин», – запевнив А. Попов.

Посол зазначив, що навіть незважаючи на те, що наразі у Києві немає представництв малайзійських компаній, Малайзія розглядає Україну і її столицю зокрема, як потенційний регіон для інвестування.

«Сьогодні наші країни мають гарні торгівельні відносини – а за останній рік товарообіг між Україною і Малайзією значно виріс. Я думаю, що така ж плідна співпраця між нашими містами може бути започаткована і в інших галузях», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії в Україні.