Франція вийшла в лідери за кількістю угод на ринку комерційної нерухомості Європи

Як повідомляють аналітики CB Richard Ellis (CBRE), у другому кварталі 2012 року Франція стала найактивнішим ринком комерційної нерухомості.

Як повідомляється, в першу чергу, на ринку офісної нерухомості Європи лідирує Париж, який поступово перетворюється і в європейську бізнес-столицю.

Тут в період з квітня по червень були підписані контракти на укладення трьох найбільших угод на ринку офісної нерухомості Європи.

Експерти відзначають, що сьогодні мати власне відділення у столиці Франції зараз стає модно і престижно, і багато компаній прагнуть відкрити тут свої представництва. Пощастило і власникам магазинів офісних меблів. Зараз це фактично один із самих популярних товарів в Парижі.

В основному комерційну нерухомість у Франції купують на власні або позичені за кордоном країни гроші, оскільки місцевий ринок кредитування поки сильно обмежений.

Що стосується покупців, то на ринку нерухомості Франції для бізнесу лідирують іноземці.

За прогнозами фахівців, понад половина угод в 2012 році будуть укладені з боку зарубіжних інвесторів, які вкладають свої гроші в офісні центри, ТЦ готелі та верхньої цінової категорії.