Фракція ПР хоче перенести розгляд закону про ринок землі

Фракція Партії регіонів готова перенести розгляд законопроекту про ринок землі на більш пізні терміни.

Як передає кореспондент УНІАН, про це лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій і голів парламентських комітетів.

За його словами, «після того, як прибрали норму, що дозволяє іноземним громадянам і компаніям приватизувати землю, закон став неугодний всім».

У свою чергу, голова Верховної Ради Володимир Литвин зазначив, що профільний комітет сьогодні о 12.00 розпочне розгляд законопроекту про ринок землі.

При цьому він додав, що після узгодження в комітеті остаточного варіанту законопроекту керівники фракцій повинні провести консультації, в тому числі і щодо термінів його розгляду в сесійній залі.

Після цього ПР А. ЄФРЕМОВ заявив: «Звичайно, було б непогано прийняти його протягом поточного тижня, як і планувалося – в четвер. Але якщо ми сходимося в тому, що над ним треба ще попрацювати і попрацювати для того, щоб отримати хороший документ, ми будемо з цим погоджуватися. Але при одній умові – щоб не було такого, щоб якийсь документ потім не вносився, він все одно буде поганий».

Нагадаємо, 9 грудня Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект закону «Про ринок земель».

Даним законом мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення передбачено продовжити до 2013 року.