Фінансовий розвиток України виявилося нарівні з Пакистаном

Україна скотилася на дно рейтингу фінансового розвитку.

У рейтингу фінансового розвитку, який склав Всесвітній Економічний Форум, Україна опустилася на 5 позицій і стала 59-ї з 62-х країн.

Про це повідомляє Корреспондент.net.

Зокрема, як свідчать дані рейтингу, Україна з показниками індексу фінансового розвитку 2,56 пункту виявилася на рівні Пакистану (2,61), який зайняв 58-е місце і Танзанії (2,55), яка опинилася на 60-му місці.

При розрахунку індексу експерти ВЕФ враховували рівень розвитку соцінститутів, бізнес-середовища, банківського сервісу, фінансових ринків, фінансової стабільності в країні і т. п.

Російська Федерація опинилася на 39-му місці, а останніми з 62-х країн стали Нігерія і Венесуела, чиї індекси 2,46 і 2,37 порівнянні з українським показником.

Перші шість країн рейтингу у новому рейтингу Світового економічного форуму залишилися незмінними – Гонконг, США, Великобританія, Сінгапур, Австралія і Канада.

Істотно зріс в рейтингу Кувейт, піднявшись з 28-го на 21-е місце. А ось Саудівська Аравія опустилася з 23 на 31-е місце.

Як відзначають укладачі рейтингу, фінансовий розвиток вимірює й аналізує фактори, що сприяють розвитку фінансових систем у ряді країн по всьому світу. Воно спрямоване на забезпечення відповідних коштів для країн, щоб порівнювати різні аспекти їх фінансових систем та встановити пріоритети для покращення.