Феєричне відкриття ЖК RiverStone

Компанія Ukrainian Development Partners (UDP) завершила будівництво I черги багатофункціонального житлового комплексу RiverStone по Дніпровській набережній у Дарницькому районі Києва. Генпідрядником будівництва є будівельна компанія «Міськжитлобуд».

На даний момент всі будівельні роботи завершені, і компанія очікує отримання акта про готовність об’єкта до експлуатації.

Перша черга комплексу включає в себе 3 житлових будинки по 147 квартир і двоповерховий ресторан з терасою і відкритим майданчиком на даху. Всього в рамках будівництва Riverstone на ділянці площею понад 7 га планується побудувати 10 будинків з 23 поверху на 1 323 квартири площею від 54 до 134 кв. м.

Також у складі комплексу запланований паркінг на 915 машино-місць, торгово-офісний комплекс, дитячий садок на 120 чоловік, фітнес-центр, причал для катерів і яхт.

Будівництво комплексу почалося влітку 2010 року, а завершити його будівництво планується у 2016 році. Будівництво II черги комплексу планується завершити в липні-вересні 2013 року. На даний момент будівництво II черги триває.

У будинках розташується 414 квартир загальною площею близько 35 тис. кв. м. Крім того, у складі черги планується будівництво торгово-офісного центру загальною площею 3,137 тис. кв. м з дворівневим підземним паркінгом на 192 місця та наземно-підземного паркінгу на 134 місця.

У зв’язку із завершенням будівництва першої черги відбудеться феєричне відкриття житлового комплексу RiverStone «FireShow в RiverStone». На святковому шоу, яке відбудеться 12 жовтня о 18.30, виступить відома співачка з оксамитовим голосом Гайтана, гітарист-віртуоз популярної джазової групи «Джанкой Brothers». Гості також побачать барабанне шоу від унікального ансамблю ударних інструментів «Ars Nova».

Гостей свята і мешканців Києва чекає незабутній подарунок від RiverStone – Фестиваль феєрверків «FireShow в RiverStone» , в якому візьмуть участь три піротехнічні команди. Ведучими шоу будуть народна артистка України Ольга Сумська, яка є особою комплексу RiverStone і відомий ведучий Андрій Федоров.

На святкове шоу запрошені інвестори, друзі та партнери RiverStone.

«Відкриття будинків унікального житлового комплексу це подія для майбутніх мешканців, для творців та інвесторів проекту, для киян. На RiverStone звертають увагу не тільки ті, кому потрібна квартира, але і архітектори, будівельники, дизайнери, ріелтори, творці арт-проектів, режисери. Цей об’єкт змусив багатьох підняти планку у своїй роботі. Перші три будинки вже побудовані, і ми заявляємо про відкриття комплексу RiverStone святковим шоу і Фестивалем феєрверків. Феєрверк буде видно не тільки жителям району Позняків та Осокорків, але і жителям правого берега Києва, відмінний огляд буде з мостів і набережних», – зазначила Галина Богданенко, керівник Департаменту реклами і PR комплексу RiverStone.

Житловий комплекс RiverStone славиться не лише розташуванням на березі Дніпра, великим парком, власній набережній, але і високою якістю житла, багатою інфраструктурою, сучасною архітектурою і зручною транспортною розв’язкою.

Унікальний для Києва проект вже увійшов у рейтинги кращих комплексів за версією провідних ЗМІ в області нерухомості.